Doradztwo ubezpieczeniowe

Potrzebują Państwo najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia dla swojej firmy, ale brakuje Państwu czasu na kompleksową analizę rynku? Eksperci z AFG Broker okażą się najlepszymi doradcami i reprezentantami. Oferujemy kompleksowe usługi pośrednictwa świadczone dla przedsiębiorców z całej Polski, którzy potrzebują fachowego wsparcia na poziomie analizy potrzeb oraz sposobu zabezpieczenia interesu firmy. Nasze biuro mieście się w Warszawie ale świadczymy usługi dla firm z każdego zakątka kraju – jesteśmy tam gdzie nasi Klienci.

Profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe – to my jesteśmy ekspertami od ubezpieczeń

Mnogość ofert ubezpieczeniowych sprawia, że czujecie się Państwo nieco zagubieni? Nie musicie znać się na ubezpieczeniach i poświęcać czasu na spotkania z agentami reprezentującymi poszczególne towarzystwa. Wystarczy powierzyć to nam – profesjonalnym doradcom ubezpieczeniowym.

Każdą współpracę rozpoczynamy od rozmowy celem poznania potrzeb oraz oczekiwań., Dzięki temu nasz doradca może ocenić indywidualne ryzyko i dobrać ubezpieczenie idealnie wpisujące się w potrzeby danego przedsiębiorstwa. Analizujemy zakres posiadanych polis, możliwości rynkowe, proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania.

Doświadczony pracownik AFG Broker wesprze Państwa radą, rozwieje wszelkie wątpliwości i objaśni fachową terminologię stosowaną przez zakłady ubezpieczeń. W prosty i przejrzysty sposób przedstawi zakresy poszczególnych polis, wykluczenia stosowane przez towarzystwa i inne ważne warunki umowy.

Nieustanne doskonalenie się, przebyte szkolenia oraz ciągłe śledzenie rynku pozwala nam zapewniać Klientom niezbędne poczucie bezpieczeństwa.

Koszt naszych usług

Ustawodawca umożliwił Polakom bezpłatne korzystnie z fachowych porad brokerów ubezpieczeniowych. Nasi doradcy przeanalizują oferty ubezpieczeń dostępne na rynku, pomogą wynegocjować najlepsze warunki umowy i zminimalizować koszty ubezpieczenia, a za ich pracę zapłaci firma ubezpieczeniowa (wypłacająca tzw. prowizję), ponieważ dostarczymy jej Klienta świadomego swoich potrzeb.

Co możemy dla Państwa zrobić?
  • Analizujemy potrzeby i spełniamy wymagania.
  • Identyfikujemy zagrożenia
  • Definiujemy wymogi
  • Wykonujemy audyt dotychczasowych umów ubezpieczenia.
  • Optymalizujemy projekty umów ubezpieczenia w zakresie ochrony i kosztów.
  • Przedstawiamy ofertę porównawczą oraz udzielamy pisemnej rekomendacji najlepszej oferty dla Państwa firmy.
  • Przejmujemy wszystkie obowiązki związane z negocjacjami oraz współpracą z wybranymi Towarzystwami Ubezpieczeń.
  • Aktywnie nadzorujemy prawidłowość procesu likwidacji szkód.